سیستم انتقال مواد

مزايای آگاهی به قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) با سيستم وكيوم

مقدمه

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) نسبت به ساير مواد متفاوت است و شما لازم است كه با آگاهی بيش تری در اين مورد اقدام كنيد. انتقال مواد حاوی مواد اولیه و کالاهای تمام شده برای انواع عملیات دارویی از طریق انتقال سیستم وکیوم یکی از بهترین روش ها است و خط تجهیزات سیستم انتقال پنوماتیک Coperion K-Tron و مجموعه قطعات Coperion به طور خاص با تمیز بودن و همچنین ایمنی محصول و اپراتور طراحی شده اند. محدوده قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) متناسب با اندازه دستگاه مشخص مي شود. قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) نسبت به ساير مواد متفاوت است

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) و نوار نقاله های پنوماتیک سری P

نوار نقاله های پنوماتیک سری P برای انتقال مواد ظریفی مانند دانه بندی قرص ، مواد دارویی فعال ، انواع مختلف مواد کمکی و حتی قرص های تمام شده طراحی شده اند. نوار نقاله های خلا P سری P با در نظر گرفتن سهولت جداسازی قطعات طراحی شده اند. آنها به صورت واحدهای مستقل و همچنین بسته های یکپارچه برای شارژ مجدد خودکار فیدرهای طراحی دارویی Coperion K-Tron در دسترس هستند. بسته های کامل سیستم نیز برای انتقال گزینه های سوپرساک ، درام ، باکس ، IBC و FIBC در دسترس هستند.

محصولات معمول عبارتند از: مواد افزودنی و API های مختلف ، مخلوط های نهایی و / یا دانه بندی قبل از قرص ، قرص های تمام شده و کپسول های خالی.

قیمت و کاربرد انتقال مواد (پودر دارویی) و ویژگی ها و مزایا

تخصص گسترده ای در زمینه حمل و نقل مواد برای جابجایی و انتقال حتی سخت ترین پودرهای دارویی روان. طراحی سیستم برای انتقال خلا خلا فاز متراکم و فاز ریز ، و همچنین یکپارچه سازی کامل برای پر کردن مجدد فیدرهای مداوم LIW. هر محلول پنوماتیک با توجه به کاربرد فرآیند و براساس تجربه گسترده Coperion K-Tron در ارائه راه حل های دست زدن به مواد سفارشی تولید می شود. خط تجهیزات و اجزای انتقال پنوماتیک Coperion K-Tron به گونه ای ساخته شده است که شامل انواع ویژگی های تمیز کردن آسان و همچنین طرح های COP و WIP می باشد.

سیستم های انتقال مواد برای طیف گسترده ای از نیازهای فرآیند از جمله وانت و تحویل ترکیبات قوی در دسترس هستند. طراحی های خاص می تواند شامل یکپارچه سازی جعبه دستکش یا فن آوری ایزولاتور در محل برداشت پودر ، افزودن ایستگاه های اتصال ویژه با شیرهای پروانه ای شکافته شده برای بارگیری محصول و تخلیه از گیرنده خلا و / یا استفاده از کیسه مخصوص در / فیلترهای ثانویه HEPA قبل از منبع خلا وكيوم را از بین ببرید ویژگی های طراحی سفارشی در سری گیرنده های پنوماتیک سری P در دسترس است ، از جمله طراحی سر فیلتر برای چرخش آسان برای دسترسی آسان و حذف فیلترها. قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی( را متناسب با وضعيت كارگاهي و شرايط مالي خود مدنظر قرار دهيد.

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) را متناسب با وضعيت مالي و توليدي خود مدنظر قرار دهيد

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) را متناسب با وضعيت مالي و توليدي خود مدنظر قرار دهيد

محبوب ترین وسایل حمل و نقل برای انواع محصولات دارویی

انتقال پنوماتیک توسط خلا وكيوم به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین وسایل حمل و نقل برای انواع محصولات دارویی است. استفاده از انتقال وكيوم فاز متراکم یا فاز رقیق را می توان در عملیات قرص گذاری از قبیل بارگیری مخلوط کن ها ، صاف کننده ها ، آسیاب ها ، مواد پرکننده کپسول و حتی استفاده از قرص و کپسول بدون آسیب رساندن به محصول نهایی اعمال کرد ، روش انتقال فاز متراکم و رقیق را تعریف می کند و نمونه هایی از این روش ها را در صنعت داروسازی نشان می دهد.

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) را از منابع معتبر دريافت كنيد

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) را از منابع معتبر دريافت كنيد

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) و انتقال مواد

قیمت و کاربرد انتقال مواد (پودر دارویی) و قطعات انتقال و انتقال مواد پنوماتیک طراحی شده به بالاترین استانداردهای بهداشتی

گیرنده های انتقال دهنده پنوماتیک سری P شامل انواع ویژگی ها و گزینه های طراحی از جمله تمام ساخت های فولاد ضد زنگ ، مجموعه های تمیز کننده فیلتر پالسی کامل با عناصر فیلتر روکش PTFE با طراحی دارویی و مجموعه های یکپارچه جمع کننده اسپری برای تمیز کردن داخلی است. گزینه هایی نیز وجود دارد که شامل هد های چرخش اصلاح شده و مجموعه آسانسور خودکار برای سهولت دسترسی است.

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) و تجهيزات فراوري و انتقال

تجهیزات و اجزای کنترل مواد Coperion و Coperion K-Tron برای طیف گسترده ای از کاربردها در صنایع پلاستیک ، مواد شیمیایی ، مواد غذایی و غذای خانگی ، دارویی ، مواد معدنی و منسوجات غیر بافته شده طراحی شده اند. مولفه های ما تضمین می کنند که همه جوانب سیستم کامل فرآیند با جدیدترین استانداردهای طراحی فرآیند مطابقت دارند. قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی( در هر كارخانه توليد مواد دارويي عامل تعيين كننده اي است.

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) در كارگاه هاي بزرگ دارويي، نسبت به كارگاه هاي كوچك خيلي متفاوت خواهد بود

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) در كارگاه هاي بزرگ دارويي، نسبت به كارگاه هاي كوچك خيلي متفاوت خواهد بود

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) و تعریف رهبری در تجهیزات کنترل مواد

طیف گسترده ای از تجهیزات و اجزای پردازشی Coperion و Coperion K-Tron این امکان را به ما می دهد تا صرف نظر از اندازه پروژه ، بتوانیم به مشتریان خود خدمت کنیم.

انواع و اقسام مواد در سرتاسر جهان پردازش می شوند تا نیازهای مصرف کنندگان را فراهم کنند. در هر کجا که محصولاتی تولید می شود ، همان جایی است که می توانید Coperion و Coperion K-Tron را پیدا کنید: در راه حل های پیشرفته برای تجهیزات و اجزای پردازش پیشرفته. دانش نوآورانه ما چگونه با اجزا و تجهیزات برای تمام مراحل مربوطه مانند تغذیه ، انتقال ، جداسازی ، همگن سازی ، ذخیره سازی ، عملیات حرارتی برای تکمیل سیستم های انتقال مواد به زندگی می رسد. توسعه قطعات ما با تجربه گسترده ما در مهندسی کارخانه پشتیبانی می شود و مشتریان ما از اجزای فرآیند و تجهیزات دقیقاً متناسب با نیازهای خاص خود سود می برند.

قیمت و کاربرد انتقال مواد(پودر دارویی) و كارخانجات و سیستم ها

طرح های سیستم Coperion K-Tron برای انتقال خلا خلا و فاز رقیق از طیف گسترده ای از برنامه ها از جمله پرکننده کپسول ، پرس قرص ، مخلوط کن و بارگذاری کاتر در دسترس است. علاوه بر این ، سیستم ها را می توان با غربالگری و غربالگری درون خطی ، و تغذیه مجدد تغذیه کننده یکپارچه LIW برای عملیات مداوم فراهم کرد. سیستم های انتقال ساده نیز با گزینه های مختلف مهار و تمیز کردن در طراحی ، در دسترس هستند. گروه مهندسی سیستم های جهانی ما می توانند راه حل بهینه را برای سهولت تمیز کردن ، دسترسی و ایمنی اپراتور توصیه کنند.

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) در هر نقطه جهان، به نحو متفاوتي بررسي مي شود

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) در هر نقطه جهان، به نحو متفاوتي بررسي مي شود

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) و مفاهیم كارخانجات انفرادي و سیستم های سفارشی

از تولید تا محصول نهایی – ما گیاهان متناسب با صنعت پلاستیک و همچنین سیستم های سفارشی را برای تمام فرآیندهای موجود در زنجیره فرآیند برای تعداد زیادی از کاربردهای صنایع مختلف ارائه می دهیم.

قیمت و کاربرد انتقال مواد (پودر دارویی) و دليل وجود تنها راه حل ما برای انتقال مواد فله ای

ما همه كارخانجات و سیستم ها را با استاندارد بسیار حرفه ای طراحی و نصب می كنیم. ما راه حل ایده آل برای گیاهان جدید در سایت های greenfield یا گسترش کارخانه های موجود ، برای کارخانه های تولید و تدارکات برای صنایع تولید و پردازش پلاستیک ارائه می دهیم. ما سیستم هایی را برای مراحل مختلف فرآیند ، از تخلیه سیلو یا تراموا در زنجیره فرآیند تا بسته بندی مواد فله ای دانه ای آزاد ارائه می دهیم.

از نظر ما حرفه ای بودن به معنای به حداقل رساندن پیچیدگی شماست. مدیران پروژه ما مطمئن می شوند که کارخانه یا سیستم شما به موقع ساخته شده است. این شامل رعایت ضرب الاجل های محدود و هماهنگی تعدادی از افراد و فرایندها است. شفافیت و ارتباط مستقیم مبانی کار تیمی کارآمد است. برای دستیابی به اجرای ساخت یافته ، قابل اعتماد و سریع حتی بزرگترین پروژه ها ، ما تیم خود را در سراسر جهان شبکه بندی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه افراد داده های مربوطه را در اختیار دارند. تیم های پروژه با تجربه ما در سراسر جهان با استانداردها و مقررات ملی و بین المللی آشنا هستند.

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) در بسياري از صنايع دارويي كشور، با توجه به وضعيت تحريم ها، مشخص مي شود

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) در بسياري از صنايع دارويي كشور، با توجه به وضعيت تحريم ها، مشخص مي شود

قیمت و کاربرد انتقال مواد (پودر دارویی) و توجه به نكات مهم به هنگام انتقال پودرهاي دارويي

هنگام انتقال پودر از فرآیندی به فرآیند دیگر در صنایع دارویی و شیمیایی خوب ، برای اطمینان از راه حل قابل قبول باید چندین فاکتور مهم را در نظر گرفت. روش جابجایی پودرها در یک جریان بسته هوا یا نیتروژن زیر فشار محیط معمولاً به عنوان انتقال خلا وكيوم شناخته می شود و فناوری این شکل از حمل و نقل برای پاسخگویی به تقاضاهای طاقت فرسای این بازارها تکامل یافته است. به طور معمول هفت هدف اساسی وجود دارد که کاربر نهایی ، در همکاری با تأمین کننده تجهیزات ، باید هنگام استفاده از انتقال خلاء آنها را در نظر بگیرد.
قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) و نحوه انتقال پودرهاي دارويي به روش درست

مشخصه های مناسب مواد را به درستی تعریف کنید: ارزیابی صحیح سیستم انتقال پنوماتیک برای یک ماده منسجم و کمی چسبنده ، شما را ملزم می کند مشخصات مواد خود را از جمله تراکم فله ، جریان پذیری ، توزیع اندازه ذرات ، میزان رطوبت ، ساینده و دما تعریف کنید. این خصوصیات نه تنها بر فن آوری مناسب مورد استفاده تأثیر می گذارد (به عنوان مثال خلا فاز متراکم در برابر خلا فاز رقیق) ، بلکه همچنین بر روی هندسه ها و طراحی کلی سیستم مانند زاویه های قیف های گیرنده و وانت و نیازهای اضافی به کمک جریان تأثیر می گذارد.

نتيجه گيري

قیمت و کاربرد سیستم انتقال مواد دارویی (پودر دارویی) در صنايع دارويی عامل تعيين كننده ای است و سيستم انتقال وكيوم يكي از ايمن ترين روش هاي انتقال است و اين پودرها هرگز هنگام انتقال، آلوده نمی شوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *